| LucaTeofil a întrebat:

cine stie server de metin2 privat sa aiba tot ce vrei la shopuri king, arme legendare etc fara hamachi si daca se poate romanesc dati si link-ul cu site cel mai bun raspuns funda+vot

2 răspunsuri:
| vladutz332 a răspuns:

Cel mai tare face niste super arme evoluate, kinguri in shop si toate cele : Dinamik si metin2 legends!

| Mariusz09 a răspuns:

Unul dintre cele mai extravagant metin si e forte SF ExlossiveMT2 si mia sunt metin2FUN si TIM care snut cam asemanatore dar snut f tarie au ratele fff mari