| accesz21 a întrebat:

Saulut am o intrebare
Cine stie un metin No-Hamachi cu king la shopuri si arme legendare sa dea lv mare si yang mult la inceput

Răspuns Câştigător
| andreigroza19 a răspuns:

Mai stiu eu un server 70% pvp 30% pvm la inceput nu prea ai nimic dar de la lvl 80 faci repede bani cam 2miliarde in 5 minute in v3 si in hartile de la lvl 100 la 250. poti creste pana la lvl 250, tot ce ai nevoi e sa faci itemele gasesti in oras la negustor, itemele de 65 se transforma pana in cele de 250. daca stai vreo 6-7 ore faci lvl maxim.

http://www.metin2mage.com/site/

e putin greu pana la lvl 70-80 de acolo e usor

| accesz21 explică (pentru andreigroza19):

Mai mere da nu pot sa fac cont

5 răspunsuri:
| andreigroza19 a răspuns:

Trebuie sa scrii la intrebarea aia CS

| andreigroza19 a răspuns:

Daca nu merge acum e mentenanta

| accesz21 explică:

O mersi o sa ma bag
a si da-mi si mie id tau de mess

| accesz21 explică:

Alte variante?