| XxCaTaXx a întrebat:

Sall TPU, cine stie vreun metin2 privat dar ca si metin2 Dinastya? big grin

Răspuns Câştigător
| xXCosmynXx a răspuns:

Metin2mage

6 răspunsuri:
| Bobytza97 a răspuns:

Scrie pe google Merkury2 si cred ca merita o fundita big grin

| 1DobreMihai1 a răspuns:

Stiu eu unul Endergy Metin2 aproape aceleasi rate doar putin mai mari!
Si e putin mai fain!

| 1DobreMihai1 a răspuns:

Energy Mt2 are rate mai mare si este mai fain dar chair merita sa te uiti!
Este interesant are armuri noi, mape noi, monstri noi!
Deci succes!

| pisicamica a răspuns:

Eu asi zice sa incerci metin 2 hammer, king hiroko2, supreme, guabina, mondial, oriental mt 2, mania (cred ca merita funditalaughing))

| XxCaTaXx explică:

Altele?