| alin180 a întrebat:

Sall TpU! Cine vrea sa joace minecraft cu mine sa ma adauge ca prieten pe skype xxxthis_boyxxx sa jucam impreuna.Am 14 ani jumatate si joc de 4 ani minecraft.

3 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Si nu crezi ca ar fi timpul sa joci un joc normal nu unul pentru copii de 8-9 ani? laughing)) Cum ar fi : Call of Duty Modern Warfare, Battlefield, Medal of Honor, Dead Space,...

| alin180 explică (pentru lpavel):

My friend, daca mie imi place acest joc nu vad care ar fi problema ta happy Sunt oameni de 20 de ani care joaca acest joc.Fiecare cu ce ii place.Ma joc si LoL si mai multe jocuri nu doar asta.

| YoHory a răspuns:

Ai cumva si fb sau messenger?