| DutzuRazor a întrebat:

Sall TPU
Cu ce program sa filmez in Samp dar sa nu imi faca mult lagbig grin. Va rog un raspuns rapid.
MUltumesc!

3 răspunsuri:
| Salaburu a răspuns:

Bandicam, dar lagul nu e de la program e din cauza ca ai rami putiniwinking

| AndreiDxn a răspuns:

Salut! Sunt enspe mii de programe... Fraps, Action Mirillis, Bandicam, etc. Eu unul am folosit pe toate, dar dupa mine cel mai bun si mai simplu este Action Mirrillis, nu stiu daca face lag prea mare, cel putin la mine nu facea. XD

| DutzuRazor explică (pentru AndreiDxn):

Intru in Samp si cand veau sa filmez cu Action Mirillis imi da crash. De ce?