| nuckleu a întrebat:

Cum fac ca serverul meu de counter strike 1.6 sa aiba playeri?
IP-ul serverului:192.168.0.100:27015

3 răspunsuri:
| scama100 a răspuns:

Ai router sau modem, si eu am si nu imi merge trebuie sa faci ca routerul sa nu fie recunoscut de pc si sa faci ip static rutabil doar atunci o sa iti mearga iti spun din propria experienta

| nuckleu explică (pentru scama100):

Am router si pot sa intru pe server

| scama100 a răspuns:

Poti sa intri pe server mai deoarece calculatorul recunoaste tot ce e conectat pe routerul tau in afara routerului insa nu poate sa iasa informatia serverului si ramane doar pe router adica un fel de Lan router.