| Peiciu a întrebat:

Cum fac sa mearga netu dupa ce instalez alt windows.Tocmai am instalat Windows Vista si nu merge netu cum pot sa il fac.am doua windows-uri 7 si Vista si nu stiu cum fac netul sa mearaga pe Windows Vista. Va rog repede Funda.big grin

Răspuns Câştigător
| Dencik a răspuns:

Trebuie sa i chemi din nou pe cei care tiau pus netu si ei trebuie sa vine si sa-ti puna ipul idul s.a sau ii suni pe ei si ii intrebi toate aceste si ei ti le dau si iti spun unde sa le scrii

1 răspuns:
| aSDG3451TD a răspuns:

Trebuie sa te uiti pe foaia de la netul tau si la nume pui RDS-RCS daca esti pe el si la parola e scris undeva pe contractul cu internet