| TheGodfatherDumDeeDum a întrebat:

winking Cum hostez un server de Counter-Strike 1.6 free pe GameCP? (31 de zile)

3 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

NU la "Telefonie"!

NU mai posta aiurea la alte categorii, doar pe motivul că ar fi mai vizualizate ( sau alte motive ), deoarece ÎNCALCI Regulamentul TPU şi ţi se poate SUSPENDA contul!

Pentru alte detalii despre "regulile" de pe acest site CITEŞTE Regulamentul şi "Întrebări Frecvente" la linkul :
http://www.tpu.ro/termeni-si-conditii
http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente

Toate cele bune.

| TheGodfatherDumDeeDum explică (pentru bursuc001):

Bursuc esti noob? Nu vezi categoria?

| bursuc001 a răspuns (pentru TheGodfatherDumDeeDum):

Ce băiat "deştept" eşti tu...

Dar cine crezi că ţi-a MUTAT întrebarea aici?
În momentul în care te-am avertizat, ţi-am şi mutat întrebarea la categoria potrivită!

Şi tu te "trezeşti" după 3 zile?
Normal că acum e la categoria asta!

Şi fi ATENT cum vorbeşti : eu am vorbit FRUMOS!

O seară plăcută.