| Generation22 a întrebat:

Sall TpU! Cum sa fac si eu un set perfect de shaman pe metin2 joc un privat PvP si sunt esentiale seturile dar va rog nu ma luati cu sa bag evantai si clopot sau pe arma semi-om si critika sau pv pe itm spuneti pe fiecare ce trebuie bagat in particular adica colier, cercei, armura, arma, scut, papuci, coif, bratara mentionez ca sunt ninja pe lama cine imi spune cel mai bine are funda fiti atenti ca incerc pe metinwinking! setu

1 răspuns:
| ThEEmperoR a răspuns:

Bagi la bonusurile rosii anti saman si rezistenta saman pe toate itemele. Iti pui rezistenta la magie pe itemele care merg (adica rezisti la orice magie la orice caracter). Pe arma iti bagi anti saman. Succes!