| maryus112 a întrebat:

cine ma ajuta si pe mine la metin2; ce bonusuri trebuie sa bag la sura; armura -; arma; papuci; cercei; bratara; colier; coif; scut si la ninja la fel; armura; arma; papuci; cercei; bratara; colier; coif; scut dau funda + vot

1 răspuns:
| Alves_Alecsh_1992 a răspuns:

Pai la sura trebuie sa ai bonusuri de genul intelingenta, crit patrunzatoare pv, pm, absorbtie daune/pv, aparare 2 maini, aparare sabie pentru sura

Pt ninja iti trebuie dex, pv, rezistenta ortrava, pv, pv, aparare 2 maini, crit, patrunzatoare, scutul cu imun necunostina neaparat