| fabian123321233 a întrebat:

Daca am descărcat Steam Gratis, eu am aflat o opțiune de-a pune jocuri din Local Disk (big grin).

Ploblema mea este ca eu nu stiu dacă Counter-Strike 1.6 este cu bani sau fără bani.

dacă am intrat în Steam dupa m-am dus sus si am dat Games si am dat Add Non-Steam Game to My Libray... am dat pe el dupa me-a apărut Add a Game și am dat BROSWE..., am dat Local Disk (big grin) și am bifat Counter-Strike 1.6 și am dat Open.
Counter-Strike 1.6 era apărut in Steam și er era Counter-Strike 1.6 Steam. Si eu nu stiu daca trebuie sa plătesc sau nu. Ca nu l-am descărcat cu bani doar l-am luat din Local Disk (big grin) descărcat de pe net.
Îmi spuneți si mie dacă trebuie să plătesc?

Vă Mulțumesc că mă ajutați!

1 răspuns:
| kangaroo2 a răspuns:

Pai,nu trebuie, da legat ce counter strike si cu metoda tu nu ai cs 1.6 ca si cum ar fi cumparat, nu tu ai dat add game non-steam deci nu poti juca pe server cu steam on