| Miuletz a întrebat:

Dati-mi si mie niste coduri care sa mearga pe windows 7 pe Counter Strike LanT FinaL plz (seriozitate ),(vreau ca numai experti sa raspunda daca n-aveti windows 7 sau nati avut si nati bagat coduri care sa mearga atunci nu raspundeti) eu vreau cineva expert care stie coduri care merg pe ce am zis eu) pls dau funda +vot! ROG SERIOZITATE!

2 răspunsuri:
| andreig92 a răspuns:

Descarca ssw(super simple wall0 v7 merge suta la suta
site:http://configuricsfree.blogspot.ro/......trike.html are si recoil