| ali17 a întrebat:

Sall TPU, DC++ este un program de downloadat jocuri? e gratis? vreau multe informatii.

2 răspunsuri:
| Amilik a răspuns:

HUB-ul este o "adresă" la care se conectează utilizatorii ce folosesc un client Direct Connection ( program compatibil DC++ ).
In timp DC-ul a devenit cea mai folosită metoda de file sharing deoarece dă posibilitatea utilizatorilor să descarce fisiere unii de la altii si in acelasi timp să si discute pe chat sau in privat. Transferurile au loc direct intre clientii huburilor si nu sunt influentate de huburi

| AlesiaMaria a răspuns:

Da
cum ar fi
depinde ce joc vr sa downloadezi

scrii joc de Ex: download metin 2...

cauti rezultatele si il downloadezi
ori ce joc este gratis Funda