| anonim_4396 a întrebat:

De cand s-a facut hackshield la metin2 mai merge vreun hack sau nimeni nu mai are hack?

8 răspunsuri:
| Mangeyoku a răspuns:

Da,cauta pe net hack metin2bob,functioneaza de minune!

| anonim_4396 explică (pentru Mangeyoku):

Vorbeam de metin2 ro

| Mangeyoku a răspuns (pentru anonim_4396):

Stiu de care vorbeai, eu ti-am spus de metin2bob(acesta este numele hack-ului) merge pe ro...

| anonim_4396 explică (pentru Mangeyoku):

Si ce face?

| Mangeyoku a răspuns (pentru anonim_4396):

Levelbot,fishbot,are manti, speed, atac speed, cauta pietre metin etc tongue

| FlorinDGF a răspuns:

Stii cv? ia nu mai umbla cu hackuri daca esti tare joaca cinstit happy

| anonim_4396 explică (pentru FlorinDGF):

Frate, eu vorbeam ca vreau sa ma apuc de ro si o data unu cu un hack mi-a furat un cont de lvl 63 si m-am lasat si vreau sa stiu daca acum cu hackshieldu mai merg hackurile ca eu vreau sa numai mearga ca numai vreau sa raman iar fara cont.

| FlorinDGF a răspuns:

Aa nu stiu eu nu joc ro e naspa daca vrei apucate de mt2 energy e super http://energymetin2.com/index.php?s=home asta e siteul ro e pff