| xXxBlackAngelxXx a întrebat:

De ce nu imi merge league of legends?
Adica dau pe el si nu se deschide.

5 răspunsuri:
| Marius_Alin_P._1990 a răspuns:

Depinde ce resurse ai.Jocul devine din ce in ce mai mare la fiecare update dat. Daca nu aceasta este problema, poate nu l-ai luat de pe site-ul official sau nu a fost instalat corect. Daca te bazezi pe resurse dezinstaleaza-l si instaleaza-l la loc uitandu-te la un tutorial pe youtube..Bafta!

| xXxBlackAngelxXx explică:

L-am luat de pe site corect. si in legatura cu resursele st linistit ca am.

| xXL0w3DXx a răspuns (pentru xXxBlackAngelxXx):

Dar chiar nu iti apare nimic cand il deschizi, eroare cv? atunci chiar nu stiu

| xXL0w3DXx a răspuns:

Ai incercat sa il dezinstalezi si sa il instalezi la loc?