| aditzu111 a întrebat:

Sall TPU, de vreo 2 saptamani am descoperit onlive si as vrea sa-mi iau un joc, din cate am vazut pe youtube se zice ca nu putem sa cumparam pentru ca n-au ajuns in regiunea noastra.Cine stie sigur ca pot sa cumpar jocuri si cum se platesc sa lase mesaj aici sau la tudora.adi21

1 răspuns:
| Romiere a răspuns:

Dacă ai descoperit un joc singleplayer pe internet, îl poţi pirata. În cazul în care e multiplayer, recomand să te înzestrezi cu răbdare.