| marinelmomoratoiu a întrebat:

DECI:
Cs-ul mi s-a stricat
Cand intru in el mi se conecteaza automat pe un server de respawn pe care am intrat odata. Daca apas F1 ma conecteaza la acel server.
Daca apas F2 aceles lucru.
Daca apas pe Z ma conectez pe serverul ala.
Daca apas pe quit ma conectez la serverul ala.
Daca dau find server ma conectez tot la serverul ala.
Si multe alte butoane. straight face
Si pot sa ma conectez numai dn consola(connect Cs.exemplu.ro)
Si daca apas pe Q imi apare o reclama de cenul (Am apasat Q pe cs.exemplurespawn.ro si asa se face spam straight face
Daca apas pe B tot spam se face straight face straight face straight face nu stiu ce sa fac ajutati-ma! sad straight face

Răspuns Câştigător
| KeNNy07 a răspuns:

Intra in counter-strike 1.6/cstrike/resource si sterge gamemenu.res... daca nu merge reinstaleaza cs-ul