| Alex10Rujan a întrebat:

Sall TPU, dupa ce am instalat sims 3 mi-am facut cont am intrat in el iar cand sa imi aleg locul unde sa imi pun casa imi zice asta

Disc Authorization Failure

We are unable to verify that your disc in a valid copy of the Sims 3.

Please contact customer service

Dau fundita la cel ce ma ajuta! PLS Si va rog sa ziceti pasi cu pasi nu baga licenta ziceti baga licenta in sims bin de ex

3 răspunsuri:
| david444 a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat ceva de genu cand incepeam nu mai mergea, cauta un alt crack

| ℓαυrıtα a răspuns:

Imi dai si mie contul te rog?

| emy222 a răspuns:

Si eu am aceai problema