| alex_3858 a întrebat:

eu joc Need For Speed Most Wanted am parcurs din joc 45% asa scrie acolo, si eu am facut toate cursele care mi le-a dat dar nu mai vrea sa-mi apara steluta aia care trebuie sa ma duc sa-l inving pe unu si sa-i iau masina, nu stiu de ce nu apare steluta aia, m-am mai plimbat am crezut ca-mi apare dar nu mi-a aparut, imi puteti spune de ce.plz d
Promit Funda...

Răspuns Câştigător
| xAnDyBoYx a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat.Trebuie sa faci toate misiunile necesare si dupa aceea sa cauti steaua.E virusat jocul.Trebuie sa-l downloadezi din nou sau daca nu incearca sa mai cauti steau ca din experienta stiu ca o so gasesti si ca o sa te poti duela cu ala.
Normal tu nu trebuia sa cauti acea stea. Dupa ce faceai cursele iti aparea acolo si dadeai direct sa-l bati.Da pe la jucatorul 6 a inceput sa-mi arate ca-l batusem desi nu ma intrecusem deloc cu el si de atunci a trebuit sa caut steaua ca un nebun.Caut-o sau descarca din nou jocul. Sper ca te-am ajutat. Funda, please?big grin

2 răspunsuri:
| StrumfXxX a răspuns:

Salut trebuie sa faci cursele alea cand te alearga politia si ala drag, circuit etc direct di cariera

| DaRkMist69 a răspuns:

Pai apasa butonul 'M"... poate nu ai destul boanty,,,, cred ca am scris bine... funda?