| kastean1999 a întrebat:

Acum trec joaca Need Foor Speed Most Wanted, am ajuns la a-6-lea sef si am trecut toate cursele pe care trebuea si nu imi arata nici o cursa nici fata pe nume MIA nu imi spune nimic si nici steluta cu care trebuie sa ma intrec nu imi apare. Care poatefi problema?

5 răspunsuri:
| bogdan19977 a răspuns:

Pe langa curse mai trebuie sa faci si bounty complet pentru nivelul respectiv.

| STEAUA43 a răspuns:

Hmm ori Reinstaleaza jocul ori vezi blogul oficial need for speed

| kastean1999 explică (pentru STEAUA43):

Nu as vrea sa-l instalez si daca stii blogul need damil

| kastean1999 explică:

Dau funda!