| MrVlad10 a întrebat:

Eu sunt un mare impatimit de metin asa ca va rog sa ma ajutati si pe mine cu bonusurile astea. De exemplu eu acum joc metin2 syera.As vrea sa iti dati o lista cu bonusurile pe care trebuie sa le pun pe fiecare chestie pentru fiecare rasa (sura, war, ninja, shaman)., cu atat mai mult cei care joaca deja metin2 syera sa ma ajute. Si cu alte sfaturi puteti veni nu numai legate de bonusuri .....Multumesc foarte mult! Pentru cel mai bun dau

4 răspunsuri:
| awkward a răspuns:

Iti fac o lista.
STR(Strenght) INT(Inteligenta)DEangryDexteritate)
Pe arma pui INT(daca esti saman)Dex(daca esti ninja)STR(Daca esti war). Eu pun STR, Semi-om, patrundere si critica.
Pe scut eu pun: STR, Semi-om, Imun la necunostinta.
Pe bratara: PV, semi-om, magie.
Pe coif: Semi-om, magie, sansa de otravire.
Pe pantofi: PV, 15 sabie, 15 pumnal, 15 2 maini, patr/crit.
Cercei: Semi-om, 15 sabie, 15 pumnal, 15 2 maini.
Armura: PV, sabie, pumnal, 2 maini.
Daca vrei sa faci set de war la 6/7(nu stiu daca are pe syera) Set de war la 6/7: Sansa de atac impotriva unui war 15%. Sansa de rezistenta impotriva unui war 5%(Asa faci si la sura, saman, ninja). Daca faci cum ti-am spus eu vei fi invincibil. Succes happy

| MrVlad10 explică (pentru awkward):

Daca imi faci o lista si pentru celelalte iti dau funda garantata ...Multumesc!

| MrVlad10 explică (pentru awkward):

Dar cu colierul ce ai facut?
Daca imi dai si pentru celelalte caractere (shaman, ninja, sura ) iti dau funda ...Multumesc!

| awkward a răspuns:

Dex *