| TeDrq a întrebat:

imi da la metin 2 eroarea asta sorry, your system does not support 3d graphics, please check your hardware and system configeration the try again... ce este de facut? (Daca de instalat drivere dati-mi site-ul! ) si nu este de la placa mea video deoarece cand aveam windows last xp imi mergea si acum am windows 7 si nu imi mai merge... ce este de facut? FUNDAA!

1 răspuns:
| cezar987 a răspuns:

Mah si mie imi facea la fel cand aveam windows 7 si mi-am bagat windows xp si merge perfect! plss funda