| MyNameIsKLAUS a întrebat:

Deci mereu cand vreau sa intru in metin2 imi apare: Sorry, Your system does not support 3D graphics, please check your hardware and system configeration then try again. Ce e de facut?

FUNDA love struck Rapidddddd!

si daca trebuie sa instalez placa video dati-mi link big grin

Răspuns Câştigător
| FreeBSD a răspuns:

Sall! Intra in control panel>system and security>windows update si da click pe check for updates, dupa aproximativ 10-20 min trebuie sa apara cate update-uri sunt si da click pe install updates sau ceva de genul si dureaza cateva ore bune sa isi faca update la tot (isi face tot pc tau update la tot, inclusiv placa video). Dupa ce isi face update-urile sa un restart la pc si vei vedea ca iti va merge metin2winking funda?

1 răspuns: