| pittbull123 a întrebat:

imi puteti spune niste jocuri asemanatoare cu mafia sau ferenheit? dar sa nufie mari sa fie cam tot de marimea lor....MULTUMESC!
DAU FUNDA!

7 răspunsuri:
| TiberiuFasole a răspuns:

Gta 4 sau far cry 3. Gta un pic mai lung totusi merita. In martie apare si gta 5. Pana in martie termini ambele jocuri.

| pittbull123 explică (pentru TiberiuFasole):

Gta 4,,, nu cred ca imi merge me pc...

| TiberiuFasole a răspuns:

Watch dogs, sleeping dog(preferatul meu) far cry 3, 4. Ti-as recomanda sa incepi cu sleeping dogs.

| pittbull123 explică (pentru TiberiuFasole):

Da frate da nu stiu daca imi merge pe pc...

Răspuns utilizator avertizat
| luminatar a răspuns:

Incearca gta 3, gta sanadreas, sau gta Romania. Dami fundita re rog.

| pittbull123 explică (pentru luminatar):

Gta san andreas etc le-am gatat