| Adytza98luck a întrebat:

Sall TPU Imi puteti spune si mie cele mai misto jocuri 2013-2014

Răspuns Câştigător
| GameMaster93 a răspuns:

De la shootere pana la RPG sunt multe o sati enumar cele mai asteptate jocuri:
GTA 5, CoD Ghost, Batllefield 5, Saints Row 4 Assassin Creed 4, PES 14, Fifa 14 cam atatea dar trebuie sa ai un PC teapan daca vrei sa te bucuri de ele, bafta

P.S:Ai cerut cele mai misto jocuri 13-14 si ti le-am dat sper ca te-am ajutat astept fundita, te rog!

| Adytza98luck explică (pentru GameMaster93):

Am un PC destul de bun tongue mersi pentru raspuns.

2 răspunsuri:
| PascanViorel a răspuns:

Incearca outlast, cs go, fear 3, saints row 3(sau 4 pe xbox360),amnesia a machine for pigs.