| Generation22 a întrebat:

Sall TpU! Imi puteti spune si mie modalitati cum sa fac netu sa se miste mai repede ( sa se downloadeze un joc mai repede, la mine se trage de abia cu 5 mega... sa intre foarte repede pe site-uri )... va rog dau funda si inca o intrebare
cum pot face pe google chrome sa imi apara direct pagina de google ca imi apare alta pagina ( AVG ) si trebuie sa scriu eu google ca sa imi intre
va rog dau mare funda

1 răspuns:
| VanHelsinG007 a răspuns:

Iti downloadeaza cu 5mb? nu poti face nimic. poti sa-ti maresti viteza dar vei plati ceva in plus