| SmecheraSPretenaS a întrebat:

Sall, am o problema cu pagina de pornire la internet explorer deci:intru in internet explorer si imi apare alt site in loc de google, am dat la >Tools---Internet Options si am scris www.google.ro am dat Apply si Ok si n-a mers imi puteti spune cum sa fac sa nu mai apara acel site si sa apara tot google?

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Despre ce pagina este vorba? Poate ai instalat vreun toolbar ceva!

3 răspunsuri:
| SmecheraSPretenaS explică:

Nu am instalat nici un toolbar, asta este site-ul: http://www.articledigs.com/ si nu vreau sa mai apara asta vreau sa apara google.

| mannix a răspuns (pentru SmecheraSPretenaS):

Aceeasi problema am avut si eu cu acelasi site.Eu am procedat in urmatorul fel click control panel ->newtork and internet connection -> internet option apoi apare o fereastra mai mica click security -> restricted sites - > scrii ce pe ce site vrei restrictie click add -> click ok. Dupa aceea dai restart calculator apoi setezi pagina de pornire din tools cum se face normal.Precizez ca folosesc mozilla firefox.La mine a mers.

| Razboinicescu_Sabin_1990 a răspuns:

Am si eu aceeasi problema...nustiu care e cauza, dar n-am niciun tolbar...