| Metin2Hidra a întrebat:

Imi puteti spune va rog cum fac un site da nu cu foi adica sa scriu ceva in dreapta exemplu : Level: si sa scrie in dreapta sa poata sa scrie adica Level:250 ca am facut odata si am intrat ca de parca nu am facut eu si nu puteam sa scriu am intalnit astfel de siteuri... da cand face acolo raspunsurile nu cont in ce mod email mess nu conteaza da sa imi spuneti cum se face sau sa imi dati link ca eu nu am gasit... Va Rog Nu fiti Noobi sa copiati dupa net tampeni spuneti-mi voi ca am cautat ogramada si nu am gasit nimic si stiu multe siteuri degeaba copiati dau funda vot pe cel mai bun raspuns

6 răspunsuri:
| Metin2Hidra explică:

Cum se foloseste

| Dulshe1988Dulshe1998 a răspuns (pentru Metin2Hidra):

Funda?!?

| Metin2Hidra explică (pentru Dulshe1988Dulshe1998):

Ma cum fac site ulsc eu cum am zis eu ca nu stiu sa foloses

| Dulshe1988Dulshe1998 a răspuns:

Eu stiu asta: te regisdtrezi sh urmezi instructiuniile www.ucoz.com

| Metin2Hidra explică (pentru Dulshe1988Dulshe1998):

Ce scriu la uid

| Dulshe1988Dulshe1998 a răspuns (pentru Metin2Hidra):

Numele sitului...