| Mihalut10 a întrebat:

Imi spuneti si mie de unde pot lua un link cu liga 1 pentru fifa 09? Fonda!

4 răspunsuri:
| Mihalut10 explică:

Si sa imi spuneti ce trebuie sa fac, daca asa imi cereti id:*..Va rog frumos ajutati-ma

| WinamP a răspuns (pentru Mihalut10):

Pai fi atent:
1.Te duci pe http://www.fifaromania.net/download/(iti alegi acolo care iti trebuie)
2.Acolo cand intri la fifa 09 iti da niste fisiere care le vrei sa le descarci.(iti alegi tu)
3. Dupa ce l-ai descarcat il instalezi in folderu cu fifa, acolo iti da ceva in verde sau nu stiu ce scrie cu build etc.
4.Intri in joc si vezi acl la cluburi

Eu am incercat si am descarcat si mi-a mers.(eu joc liga 1 fifa 12;)

| Mihalut10 explică (pentru WinamP):

Nu am inteles nimic
Mai degraba iti dau id si punct
E:stefancalin67
ma gasesti pe mess