| AaN56 a întrebat:

in privinta la metin2united mi-am facut cont si nu imi vine emailu de activare de cE?

2 răspunsuri:
| Mihail2020 a răspuns:

Https://metin2united.com/register
Sal! Prima data se inregistreaza mai intai vine email de validare sau activare.Ca sa vina in maxim 10 min trebuie sa lasi pagina de inregistrare deschisa asa ca te-ai inregistrat si ai inchis repede pagina ce email vrei sa primesti.
Cand vine email atunci inchizi pagina daca vrei pana atunci las-o deschisa de ce ca sa poata trimite email mai repede.
Si la 3 daca vrei poti sa downloandezi daca ai deja downloandat il inchizi.
Vai ce greu a fost?

| AaN56 explică:

Si nu pot face mai multe conturi pe un email.