| DoarNoemi a întrebat:

De ce nu mai vine odata prin e-mail codul de activare al contului pe youtube? angry am facut totul bine dar tot astept de o luna si ceva si nimicstraight face si am facut cu 2 e-mailuri cont, pe niciuna n-a venitcrying

3 răspunsuri:
| lololololol a răspuns:

Esti sigura ca ai scris emailul corect? Ai verificat in Bulk/Spam? Incearca cu alt email.

| qwerty a răspuns:

Daca conturile erau pe yahoo, incearca sa-ti faci pe altceva, de exemplu gmail. Si eu am probleme cu e-mailurile de activare pe yahoo, dar pe gmail vin instantaneu.

| ExTrEaM^^94 a răspuns:

Red-ribbon are dreptate ar trebui sa verifici Bulk/Spam chiar si Trash-ulwinking