| IntrebarileMele111 a întrebat:

Sall TPU, incerc sa instalez un joc dar cand se termina de downloadat am o problema, in folderul jocului apare asa:instructiunile instalarii si un deamon tools nu ca nu as sti sa instalez cu deamon tools dar la acest joc trebuie winrar.Deci cum fac ca acea iconita sa o transform din deamon tools in winrar?

1 răspuns:
| Sihastrul a răspuns:

A schimba pictograma este usor numai ca n-o sa-ti foloseasca la nimic, executabilul tot deamon tools ramane. Descarca si instaleaza 7-zip http://www.7-zip.org/,clic dreapta pe fisier\7-zip\open archive.