| AxyLexy a întrebat:

Cand incerc sa instalez ceva ( de exemplu deamon tools sau un joc) dupa ce dau run imi apare eroare cu "Error launching installer". Ca trebuie sa fac ca sa scap de eroare si de ce imi apare?

5 răspunsuri:
| RazzyFUnik a răspuns:

Daca inainte mergea si nu mai merge atunci sa strica installerul la windows

| FankyGen a răspuns:

Ia programul de unde ti sa downloadat si mutal altundeva in pc happy de exemplu in D sau C sau alta partitie ori desktoptongue

Răspuns utilizator avertizat
| Chris31 a răspuns:

Nu stiu de ce, dar nu downloada DAEMON ToolS! Mi l-am downloadat si eu si a trebuit sa platesc 500 lei ca sa mi se refaca calculatorul! Nu e o suma extrem de mare dar putea sa stea linistita in portofel! SUCCES!

| badicamircea a răspuns:

Aceasta apare pentru ca siteul descarcarii tale nu este special pentru windowsul tau iar acesta nu se incarca...pentru ca asa am patit si eu pe laptop cu teamviewer, il luam pentru windows 7 cand eu am XP.