| JeleUUU a întrebat:

Joc League of Legends si vreau un campion nou! Dar nu stiu care sa-l aleg dintre Diana, Lee Sin sau Nocturne! Unul cu damage si aparare bunicica! Eu il prefer pe nocturne ca-mi place cum arata!

Răspuns Câştigător
| R3SP3CT a răspuns:

SAll. Si eu am avut de ales ca si tine. Multi mi-au propus sa il i-au pe Lee Sin, deci asa am facut si sunt foarte multumit. Are 7 magii si are un atac ff mare. Nu trebuie sa fii profi sa sa rupi cu el, eu am facut penta dupa 4 meciuri cu ellaughing.
Nocturne iti zic eu nu e prea bun. E greu de jucat cu el si Diana cam la fel.
Eu ca atat am avut de spus. SALL

1 răspuns:
| oOSaritaOo a răspuns:

Diana e mai bună pentru că e tanky şi ap. E bună jungle top şi mid.