| Neilush a întrebat:

Asta e o intrebare pentru jucatorii de L.O.L(League of Legends).Nu stiu ce campion sa cumpar dintre Diana si Dr.Mundo.Eu joc mult pe stilul damage si sa scap usor deci ceva gen assasin.As dori sa am si explicatia "de ce sa il iau pe" si nu vreau sa imi fie bagati alti campioni pe gat cum ar fi Renegar.

1 răspuns:
| Wilder a răspuns:

Daca vrei neaparat ceva gen asasin, ti-as sugera Diana, pentru ca Dr. Mundo este tank (sanatate multa) deci nu se prea potriveste cu ce vrei tu thinking