| SergoS a întrebat:

Sall TPU, joc Metin2 Asinis World si mi-am facut un cont la mcrescut la 67 apoi am iesit de pe el si nume sau parola gresita si numi stie nimeni adresa de mail apoi mi-am facut altu si l-am crescut la 120 si am iesit putin si iar mi-a scris nume sau parola gresita si nu imi stie nimeni parola si cand dau sa intru pe site imi arata ca nu merge. Imi spuneti va rog ce are repede...

Răspuns Câştigător
| ClauCS99 a răspuns:

Pai trebuie sa dai pes tei sa pui numele tau ca ai uitat parola e o optiune si iti trimite pe mail apoi coipezi parola si te loghezi si o schimbi cu ceva mai usor findca aia e de 15 cifre apoi te loghezi.problema cu parolele e din cauza la staff, funda?

4 răspunsuri:
| SergoS explică:

Aaa da și înainte să apara îmi arăta error conect server... pe amândoua.Vă rog fundiță

| SergoS explică:

Ok mersi

| SergoS explică:

Da nu mere siteu de 2 zile

| Xeler0 a răspuns:

Imi ziceti si mie care e sit-ul la Metin2 Asinis World?