| Ninjely a întrebat:

joc metin2 Ro si de ceva vreme s-a bagat HackShiled. Problema e ca atunci cand vreau sa intru in joc, dupa vreo 2 minute ma scoate afara si apare o casuta in mijlocul ecranului in care scrie ceva de genul: detect speed hack. Unde pot gasi hackul ca sa il sterg pentru a-mi merge jocul? funda

2 răspunsuri:
| Vasilica98 a răspuns:

Mmmda depinde si ce windows ai mie pe windows 7 imi face la fel

| Ninjely explică:

Nu cred ca isi va reveni de la sine caci, tot imi zice ca e virusatcrying
A si nu cred ca e din cauza windownsului. Am windows xp.