| BlueFeeling a întrebat:

Jucam Metin2 de ceva vreme dar acum nu mai merge. Dupa ce intru si joc vreo 20 de minute se inchide dintrodata Metinul si apare DETECT HACK desi eu nu sunt nici cel mai mic hack! Va rog ajutati-ma si dau funda raspunsului cel mai bun... Chiar cer mare ajutor fiind ca as dori sa mai joc Metin2...

Răspuns Câştigător
| Mystyk a răspuns:

Daca e pe alt metin in afara de uk, ro, us s-ar putea sa fie de la niste chestii. ia un client de metin2, oricare, cred ca merge si ro, intri in metin-> pack si acolo ai pc. eix si pc. epk. le copii palea si le pui in metinu care vrei sa mearga dar tot in pack. daca zice ca vrei sa le inlocuiesti dai ok. sper ca ti-am fost de folos big grin

6 răspunsuri:
| Mystyk a răspuns:

Mai ia clientu odata...nu stiu ce sa zic nu mi s-a intamplat niciodata

| BlueFeeling explică:

Nu sunt Haker si va rog raspundeti deoarece chiar am nevoie de ajutor...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este un Haker

| Ghostplayer a răspuns:

Rar... Mi s-a întâmplat si mi este enervant acest lucru deoarece joc 2 minute si se Inchide.Se poate sa fi instalat un program din greșeală si de-asta zice asta

| NaruToNR1 a răspuns:

Joaca-te alt metin