| ViseInCeata a întrebat:

Joc si eu un joc metin2 si aş dori un swichbot dar pentru windows 7 ma puteti ajuta? Precizez ca dau funda celui mai bun raspuns!

5 răspunsuri:
| EMKing a răspuns:

Salut, intra pe Epical Metin2 si dai pe forum si acolo devi gasi link de descarcare (tilas da da inclac regulile TPU) si daca vrei sa jucam ceva pe viitor, un metin adauga
monster. energy307@yahoo.com

| ViseInCeata explică (pentru EMKing):

Eu ti-am dat add pe mess dar totusi nu gasesc unde zici tu! da-mi site-ul pe mess te rog!

| EMKing a răspuns:

Ok o sa til dau

| ViseInCeata explică (pentru EMKing):

Dc nu intrii pe mess sa-mi dai accept, id tau nu este monster. energy307?

| EMKing a răspuns:

Aaa
scuze am uitat intru acum