| Nikolas_5482 a întrebat:

Sall TPU,.,., La metin2 care este mai bun,.,. war.,.,. corp sau mental? pvm.,., chiar daca eu tot prefer corp.,.,. da vreau sa stiu de la voi. FUNDA

2 răspunsuri:
| Dark13 a răspuns:

Nu man uite pvm este la crescut...pentru ca ai corpu, iar corpu la dueluri ca ai aura si iti da atac, dar cel mai bun carcter pentru crescut si dueluri sunt sura magie este pentru dueluri si sura tais este de crescut.dar depinde si cum ai itm chiar samanu poate fi cel mai tare depinde ce mt seturi moduri pe alte mthappy pe ro doar seturi bafta sper ca team convins

| BiGaBi a răspuns:

Cel mai bun pvp este warul pe corp ia cel mai bun pvm este mental. Sper ca te-am ajutat. FUNDA?