| bNe a întrebat:

SaLL aLL...Joc metin2 si am sa va pun o intrebare: ce magii sunt mai bune?: corp sau mental.: desi pe corp joc de 3 ani , e mai bun mentalu?

3 răspunsuri:
| Dark13 a răspuns:

Mentalu e bun ca iti da aparare e bun la crescut amandoua eu zic mentaluhappy

| piciucl a răspuns:

Mentalul e pentru aparare, sau jocul PvM si corpul e PvP. Asta depinde ce tip vrei sa joci

| AaNdYy a răspuns:

Corpul este foarte bun in duele... (PvP= Player versus Player) el da un damange foarte mare cu niste iteme bunicele... insa la crescut nu e prea bun
Status-ul la Corp ca sa fie bun la duel este:
-2STR - 1 VIT apoi continui cu DEX si INT

Despre Mental... Cu niste iteme bunicele, poti bate monstrii foarte usor. Este magie PvM (Player versus Mob... mob=monstru) insa el nu este foarte bun la duelele cu playerii
Status-ul la mental cel mai bine iti pui :
-2 VIT - 1 STR apoi termini, incepi si termini cu DEX si apoi cu INT

DACA TE-AM AJUTAT FUNDA PLS big grin si daca mai ai intrebari punemi-le in mesaj