| wint3rfight a întrebat:

Legat de metin2 : Ce bonusuri trebuie sa pun la un ninja pentru a fii bun si vreau sa imi ziceti asa : Pe coif pe armura pe arma pe toate le luati la rand. FUNDA

2 răspunsuri:
| Rocker4Ever a răspuns:

Nu prea conteaza pe ce pui..important e sa ai cam pe fiecare:
1.Dexteritate
2.Puterea Vietii sau HP
Cam astea sunt importante si daca ai noroc sa iti pice lovitura critica si reflexie este foarte bine, dar in general la ninja trebuie dexteritate si puterea vietii ca sa nu mori repede.Bafta!

| Valon a răspuns:

De schimbat bonusurile le schimbi dar dureaza cammult daca vrei am un h@ck de mt2 de schimbat bonusurile automat adica tu tu bagi acolo ce bonusuri sati puna si lasi shopu deschis si iti schimba bonusurile pana cad adresa mea de email e razvan.nazare@yahoo.com iti mai spun chestii de metin daca vrei.