| αʅҽxƈσσʅʅ a întrebat:

m-i-am downloadat gta san andreas vip mod v3 si cand intru in el, e totu frumos, dar cand dau enter sa merg mai departe, imi iese din joc, si imi apare o eroare d-aia cu Don't send, sau pe Don't send si se inchide... Spuneti-mi si mie cum sa nu mai faca asa crying

4 răspunsuri:
| Flotzone a răspuns:

In primul rand incearca sa pui ultimele drivere gen: Redist64, Directx 9-10-11,NetFramework 4, Driverul de grafica/placa de baza/sunet Apoi daca nu merge nu te panica. Dezinstaleaza jocul reinstaleazal si apoi baga Vip mod v3 si asigurate ca ai urmat pasii instalarii. Ex:1 instaleaza jocu 2. Baga modul X 3. Baga chestia aia si fa aia si asa mai departe. Sper ca te-am ajutat si daca merge te rog sa lasi o funda. happy

| BoyBoyVlady a răspuns:

Sall TPU si eu am gta san anreas vip mod v3 dar nu stiu cum sa fac misiunile

| BoyBoyVlady a răspuns:

Sall TPU si eu am gta san anreas vip mod v3 dar nu stiu cum sa fac misiunile ofer funda

| Baba_Marius_1997 a răspuns:

Si mie imi face la felsi nu stiu ce trebuie sa ii fac