| αʅҽxƈσσʅʅ a întrebat:

problema mea este ca nu imi merge messul crying... cand ma loghez imi apare o eroare din aia cu don't send, si nu intru pe mess, mi se inchide dupa ce dau send error sau don't send... vreau o modalitate sa mearga messul, funda urgeent!

3 răspunsuri:
| αʅҽxƈσσʅʅ explică:

Mersi mult am rezolvat problema. ieri mi-au dat mesaj astia acu merge

| BlackNinja a răspuns:

Instaleaza-l din nou.

| Eu_VaLu_1997 a răspuns:

Am avut și eu problema asta. Trebuie să aștepți 5 zile și se reface singur, sau dacă nu șterge și instalează-l din nou! Fundă?