| AlbertBreack15 a întrebat:

Sall TPU, ma ajuttati si pe mine?
1. Spuneti-mi si mie jocuri super pentru ps3 pana in 40 euro
2. Exista Call of Duty Ghost pentru ps3?
3.Cateva jocuri shooter pentru ps3 in 2 jucatori, daca stiti imi puteti spune?
4.Crysis 3 vs Battlefield 3, ce sa aleg?
5. Fundita, si mersi! big grin

Răspuns Câştigător
| RaduHD a răspuns:

1. Incearca GTA IV daca nu il ai, daca nu Call of Duty Black Ops(1 sau 2) ori Modern Warfare 3.
2. O sa apara pe data de 5 Noiembrie.
3. Un shooter super tare(split-screen) este Army of TWO, Army of TWO the 40 Days si Army of Two the Devils Cartel(Ambele sunt jocuri MUST HAVE pentru cei care prefera jocurile co-op split screen)

4.Battlefield 3
5. happy

| AlbertBreack15 explică (pentru RaduHD):

Super tari jocurile si mersi!

1 răspuns: