| SmecheraSPretenaS a întrebat:

Ma intrebam ce jocuri sa mai descarc de pe net, m-am gandit la cs, la JDDG[John Deere Drive Green]... dar nu prea mi-au placut... ce jocuri mai cool imi recomandati?(cu lupte, wrestling, masini, curse ceva de genul acesta). Funda celui mai bun raspuns

Răspuns Câştigător
| AnoNimNoNim a răspuns:

Eu iti propun gta sau din astea cu sabii cu puteri este mt2 sau diablo sau runes of magic sau 4story Dar imi pare rau nu stiu cu wresling spee ca te-am ajutat pa