| Alin555 a întrebat:

Ma joc de ceva timp Gta san andreas multiplayer(samp) cu Cleo3. Am sters din greaseala gta-ul si lam instalat din nou cu tot cu cleo3, cand sa intru pe samp la conectare imi dadea crash, dar single player merge cu tot cu celo.
De ce nu merge samp cu cleo3?
Mentionez ca fara el mege.
Dau funda celui care ma ajuta sa imi mearga samp cu celo!

7 răspunsuri:
| MytzaMytz a răspuns:

Pai incearca noul cleo 4 si mie m-i s-a intamplat la fel, uite download:
http://cleo.sannybuilder.com/

| Alin555 explică (pentru MytzaMytz):

Nu-mi merge nici asa, incerc sa-l mai instalez inco odata gta-ul

| Alin555 explică (pentru Alin555):

Nu am reusit, chiar daca l-am mai instalat odata, ce sa fac?

| MytzaMytz a răspuns (pentru Alin555):

Sterge ma cleo3 si baga cleo4

| Alin555 explică (pentru MytzaMytz):

Nu merge nici cu cleo3 nici cu cleo4

| adyneymar a răspuns:

Sigur ai gta san andreas singleplayer original? daca nu iti trebuie altfel nu poti sa instalezi samp daca ai nu stiu ce trebuie sa faci bafta! FUNDA?

| Alin555 explică (pentru adyneymar):

Nu am gta sa original, dar pana acum mi-a mers fara probleme