| Fattall a întrebat:

De azi dimineata pc meu imi da o eroare ceva de genu "C:/WINDOWS/sistem32/rundll32.exe" Aplication not found oare de ce? Dar daca vreau sa intru pe mess sau sa ma joc imi da
asa "Open With chose the program you want to use to open this file"! Ma puteti ajuta va rog nu mi sa intampla asa ceva niciodata.

Răspuns Câştigător
| Gabi05 a răspuns:

1.Introdu cd-ul cu windows xp in pc
2.Intra in start-run
3. Introduceţi expand X:\i386\rundll32.ex_ c:\windows\system32\rundll32.exe în casetă, unde X este litera care corespunde unităţii de disc.
In cazul tau unitatea de disc e "C'
4.Restart la pc.

Daca nu functioneaza, downloadeaza rundll32 si pune-l in fiserul respectiv

| KodrutZ a răspuns (pentru Gabi05):

Nu e chiar rau ce ai zis tu, dar inutil. E un virus enervant ce are el, iar daca tu restaurezi rundll-ul fara sa faci nimic altceva, o sa revina dupa citeva minute, nici nu e nevoie de reboot.

| Gabi05 a răspuns (pentru KodrutZ):

Daca e asa cum ai spus, atunci e binevenit si un antivirus bun.

3 răspunsuri:
| Sng_Maryus_1990 a răspuns:

Ati recomand sa ati schimbi windowsul si scapi de toate probleme. Funda?