| DrakensangOficial a întrebat:

Mai am si alte conturi.Unii jucatori de Drakensang pot sa jongleze sa danseze si vreau sa fac asta si eu si nu stiu cum. Exista coduri? Cel mai folositor si rapid raspuns are funda.Va rog din suflet.

5 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

/dance?

| Kamakura a răspuns:

Daca cumperi un sigiliu si intri intro mapa sigilata acolo pica animatii.

| labontdumitru a răspuns:

Pai cei de lvl 40 pot pentru ca au cumparat asta de la un magazin din joc
eu sunt lvl 22 si in perioada euro 2012 primeam vuvuzele si steagui bonus

| Dragos_Franciuc_1995 a răspuns:

Pai alea nu se pot cumpara le castigi la eventuri de ex : eventul unbeatable

| DrakensangOficial explică:

Nu este am incercat.