| blurixe a întrebat:

In Beatbox exista un fel de competitie intre 2 "jucatori" precum HORSE-ul in skate? L-am provocat azi pe un beatboxer din oras si nu stiu ce sa-i zic maine cand il intalnesc, adica, cum va decurge competitia aceasta. Vreau raspuns rapid, va rog! Adica, daca exista un astfel de concurs, care sunt reglile acestuia? Dau funda si vot!

1 răspuns:
| adrian9811 a răspuns:

Pai de obicei castigatorul este declarat de un juriu dar sa castigi depinde si de tine si cat de bun esti si cat de increzator esti in fortele tale poti face un beatbox care iti iese bine si nu il poti gresi